Общинска избирателна комисия Пловдив


РЕШЕНИЕ
№ 267-МИ
Пловдив, 02.11.2019

ОТНОСНО: Публикуване на списък на упълномощените представители на ПП ГЕРБ за участие на 03.11.2019 във втори тур на изборите за общински съветници и за кметове на 27.10.2019 г

Постъпило е Заявление с приложен Списък на упълномощени представители с вх. №279/01.11.2019 год. във входящия регистър на ОИК – Пловдив от Красимира Петрова Чаушева, упълномощена с пълномощно №003/19.08.2019г. от Иван Борисов Тотев-областен координатор на ПП ГЕРБ, действащ с пълномощно №КО-Г-294/30.07.2019г. в качеството му на пълномощник на Бойко Методиев Борисов-председател и представляващ ПП ГЕРБ

Списъкът на упълномощените представители е представен на хартиен носител и на технически носител в excel формат. Вписването на представителите на техническия носител е съобразено с последователността на вписване в списъка на хартиен носител. При извършена проверка през програмния продукт „Информационно обслужване“ АД не са констатирани несъответствия.

С оглед гореизложеното, както и на основание чл. 124, ал. 2 и ал.4 във връзка с чл. 87, ал.1, т.1 от Изборния кодекс, и с оглед постъпилия списък със Заявление вх. №279/01.11.2019г..от ПП ГЕРБ, Общинската избирателна комисия Пловдив

 

Р Е Ш И:

 

ПУБЛИКУВА на интернет страницата на Общинска избирателна комисия- Пловдив предложения Списък на упълномощени представители на ПП ГЕРБ  за изборите за участие на 03.11.2019  във втори тур на изборите за общински съветници и за кметове на 27.10.2019 год., при спазване изискванията за защита на личните данни, списък на лицата, за които са спазена изискванията по Решение № 1080 –МИ от 12.09.2019 на ЦИК, както следва:

Име

ЕГН

Пълномощно

Атанас Петров Маламов

**********

№ 269 / 22.10.2019 г.

Сантухи Хаик Генова

**********

№ 271 / 22.10.2019 г.

Нурица Гарабет Чамурджиян

**********

№ 272 / 22.10.2019 г.

Соня Мартинова Лесенска

**********

№ 273 / 22.10.2019 г.

Тони Христова Атанасова

**********

№ 274 / 22.10.2019 г.

Атанас Йорданов Стойчев

**********

№ 275 / 22.10.2019 г.

Светла Михайлова Михайлова

**********

№ 276 / 22.10.2019 г.

Доротея Добрева Димова

**********

№ 277 / 22.10.2019 г.

Енчо Яворов Опълченски

**********

№ 278 / 22.10.2019 г.

Анастасия Петрова Глушкова

**********

№ 279 / 22.10.2019 г.

Иванка Кънчева Теофилова

**********

№ 280 / 22.10.2019 г.

Веселина Борисова Такева

**********

№ 281 / 22.10.2019 г.

Людмила Николова Джонджорова

**********

№ 282 / 22.10.2019 г.

Кероп Харутюн Дараджиян

**********

№ 283 / 22.10.2019 г.

Костадин Хенриев Гудин

**********

№ 284 / 22.10.2019 г.

Ангел Маринов Райковски

**********

№ 285 / 22.10.2019 г.

Марийка Трендафилова Петрова

**********

№ 286 / 22.10.2019 г.

Онник Гаро Чамурджиян

**********

№ 287 / 22.10.2019 г.

Йоан Тодоров Матанов

**********

№ 288 / 22.10.2019 г.

Иван Ангелов Тикларов

**********

№ 289 / 22.10.2019 г.

Деян Георгиев Дешков

**********

№ 290 / 22.10.2019 г.

Христо Атанасов Янев

**********

№ 291 / 22.10.2019 г.

Даниел Баракат Сюлейман

**********

№ 292 / 22.10.2019 г.

Надежда Костадинова Янева

**********

№ 293 / 22.10.2019 г.

Мария Бисерова Иванова

**********

№ 294 / 22.10.2019 г.

Ивилян Рангелов Линев

**********

№ 295 / 22.10.2019 г.

Раиф Сейдахмед Реджеб

**********

№ 296 / 22.10.2019 г.

Веселин Василев Барбутски

**********

№ 297 / 22.10.2019 г.

Атанаска Николаева Гергина

**********

№ 298 / 22.10.2019 г.

София Атанасова Гергина

**********

№ 299 / 22.10.2019 г.

Радина Бориславова Петрова

**********

№ 300 / 22.10.2019 г.

Иван Андреев Пендов

**********

№ 301 / 22.10.2019 г.

Асен Янков Митев

**********

№ 302 / 22.10.2019 г.

Петя Вълчева Ангелова

**********

№ 303 / 22.10.2019 г.

Георги Драгомиров Георгиев

**********

№ 304 / 22.10.2019 г.

Васка Ангелова Вълчева

**********

№ 305 / 22.10.2019 г.

Златко Валериев Лумбев

**********

№ 306 / 22.10.2019 г.

Георги Ганчев Григоров

**********

№ 307 / 22.10.2019 г.

Цветелина Стефкова Цоньовска

**********

№ 308 / 22.10.2019 г.

Атанас Емилов Атанасов

**********

№ 309 / 22.10.2019 г.

Петко Василев Василев

**********

№ 310 / 22.10.2019 г.

Сета Нишан Ексерджиян

**********

№ 311 / 22.10.2019 г.

Съби Стефанов Рангелов

**********

№ 312 / 22.10.2019 г.

Николай Симеонов Илиев

**********

№ 313 / 15.10.2019 г.

Симеон Асенов Илиев

**********

№ 314 / 15.10.2019 г.

Атанас Николов Георгиев

**********

№ 315 / 15.10.2019 г.

Нина Димова Кичукова

**********

№ 316 / 15.10.2019 г.

Красимир Атанасов Калоферов

**********

№ 317 / 15.10.2019 г.

Дарина Захариева Величкова

**********

№ 318 / 15.10.2019 г.

Борис Николов Филипов

**********

№ 320 / 15.10.2019 г.

Янка Димчева Колева

**********

№ 321 / 15.10.2019 г.

 

Настоящото решение подлежи на обжалване пред Централната избирателна комисия в срок до три дни от обявяването му.

Председател: Дарина Цвяткова Тодорова

Секретар: Манка Васкова Бабаджанова

* Публикувано на 02.11.2019 в 14:07 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    2627282930 

Решения

  • № 288-МИ / 21.10.2020

    относно: Прекратяване на правомощията и заличаване на избран общински съветници, поради подадено заявления от кандидата и обявяване за избран, следващият от листата.

  • № 287-МИ / 14.11.2019

    относно: Прекратяване на правомощията и заличаване на избрани общински съветници, поради подадени заявления от кандидатите и обявяване за избрани, следващите от листата.

  • № 286-МИ / 07.11.2019

    относно: Заличаване на избрани общински съветници, поради подадени заявления от кандидатите и обявяване за избрани, следващите от листата.

всички решения