Общинска избирателна комисия Пловдив


РЕШЕНИЕ
№ 250-МИ
Пловдив, 29.10.2019

ОТНОСНО: ИЗБИРАНЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ

Днес, 29.10.2019г., в 13:30 ч. Общинската избирателна комисия на основание чл. 452 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК,

 

Брой мандати за общински съветници:

Петдесет и един                                                              51

с думи                                                                 с цифри

 

Р Е Ш И :

 

I. Общинската избирателна квота е хиляда деветстотин и седем 1907 гласове.

            (с думи)               (с цифри)

Избрани за общински съветници независими кандидати – няма.

II. Брой мандати, които се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота:

 

Петдесет и един                                                            51

             с думи                                                                 с цифри

III. Мандатите за общински съветници се разпределят по кандидатски листи на политическите партии, коалиции и местни коалиции, получили действителни гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:

Номер НА БЮЛЕТИНА

Наименование на партията или коалиция

Брой мандати

13

КОАЛИЦИЯ КАУЗА ПЛОВДИВ

5

19

СЪЮЗ ЗА ПЛОВДИВ

5

27

Коалиция Ние, Гражданите

1

43

ПП ГЕРБ

17

49

Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“

5

51

ВОЛЯ

1

55

Движение за права и свободи - ДПС

1

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

7

66

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (Да, България, ДСБ, Зелено движение)

4

67

Местна коалиция „НФСБ (ВМРО-БНД)“

5

VI. Обявява за избрани за общински съветници кандидати на партиите и коалициите:

ТРИ ИМЕНА

Наименование на партията или коалиция

ЕГН

1

Али Мустафа Байрам

Движение за права и свободи - ДПС

*******

2

Ангел Стойчев Иванов

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

*******

3

Атанас Андреев Узунов

ПП ГЕРБ

*******

4

Атанас Илиев Баташки

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

*******

5

Вера Иванова Тоскова

ПП ГЕРБ

*******

6

Веселин Иванов Козарев

СЪЮЗ ЗА ПЛОВДИВ

*******

7

Веселина Стефанова Александрова

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (Да, България, ДСБ, Зелено движение)

*******

8

Веселка Петрова Христамян

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (Да, България, ДСБ, Зелено движение)

*******

9

Владимир Иванов Кисьов

СЪЮЗ ЗА ПЛОВДИВ

*******

10

Георги Ангелов Юруков

ПП ГЕРБ

*******

11

Георги Василев Стаменов

ПП ГЕРБ

*******

12

Георги Величков Величков

Коалиция Ние, Гражданите

*******

13

Георги Иванов Колев

Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“

*******

14

Георги Николов Василев

ПП ГЕРБ

*******

15

Георги Петров Титюков

КОАЛИЦИЯ КАУЗА ПЛОВДИВ

*******

16

Гергана Вътева Стоянова

СЪЮЗ ЗА ПЛОВДИВ

*******

17

Дани Стефанова Каназирева

СЪЮЗ ЗА ПЛОВДИВ

*******

18

Димитър Ангелов Чолаков

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

*******

19

Димитър Петков Колев

ПП ГЕРБ

*******

20

Димчо Василев Петров

Местна коалиция „НФСБ (ВМРО-БНД)“

*******

21

Добромира Иванова Костова

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (Да, България, ДСБ, Зелено движение)

*******

22

Добромира Стефанова Тошева

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

*******

23

Дончо Милков Киров

Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“

*******

24

Евелин Георгиев Парасков

СЪЮЗ ЗА ПЛОВДИВ

*******

25

Едуард Магърдич Сарафян

КОАЛИЦИЯ КАУЗА ПЛОВДИВ

*******

26

Здравко Димитров Димитров

ПП ГЕРБ

*******

27

Златин Иванов Велев

ПП ГЕРБ

*******

28

Иван Василев Стоянов

ПП ГЕРБ

*******

29

Иглика Кръстева Казанджиева

ПП ГЕРБ

*******

30

Йордан Василев Василев

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

*******

31

Йордан Илиев Илиев

ПП ГЕРБ

*******

32

Йордан Яворов Иванов

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (Да, България, ДСБ, Зелено движение)

*******

33

Кирил Атанасов Търев

Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“

*******

34

Константин Христов Георгиев

КОАЛИЦИЯ КАУЗА ПЛОВДИВ

*******

35

Костадин Иванов Гаров

Местна коалиция „НФСБ (ВМРО-БНД)“

*******

36

Лариса Димитрова Кътова

ПП ГЕРБ

*******

37

Николай Атанасов Радев

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

*******

38

Николай Петков Бухалов

КОАЛИЦИЯ КАУЗА ПЛОВДИВ

*******

39

Петър Стайков Петров

Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“

*******

40

Петър Христов Ганев

ПП ГЕРБ

*******

41

Слави Василев Георгиев

Местна коалиция „НФСБ (ВМРО-БНД)“

*******

42

Славчо Стоев Атанасов

Местна коалиция „НФСБ (ВМРО-БНД)“

*******

43

Станислава Кирилова Лулчева

ПП ГЕРБ

*******

44

Стефан Иванов Дедев

ПП ГЕРБ

*******

45

Стефан Йорданов Послийски

Местна коалиция „НФСБ (ВМРО-БНД)“

*******

46

Стефан Христофоров Аксиев

ВОЛЯ

*******

47

Таня Петрова Георгиева

Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“

*******

48

Тодор Димитров Стоилов

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

*******

49

Христина Илиева Кашилска

ПП ГЕРБ

*******

50

Цветелин Никифоров Цоневски

КОАЛИЦИЯ КАУЗА ПЛОВДИВ

*******

51

Ясен Михайлов Михайлов

ПП ГЕРБ

*******

 

ПОДПИСИ НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ

ПРЕДСЕДАТЕЛ: Дарина Цвяткова Тодорова

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ:  Атанас Димитров Петров

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: Радина Бойчева Петрова

СЕКРЕТАР: Манка Васкова Бабаджанова


Членове:

    1. Аделина Тихомирова Клявкова
    2. Анани Василев Ангелов
    3. Антония Георгиева Илиева
    4. Васко Цветков Вълчинов
    5. Владимир Петров Докторов
    6. Владимир Руменов Илиев
    7. Гергана Лъвова Костадинова
    8. Дана Емилова Нончева
    9. Десислава Василева Стоянкова
    10. Димитър Георгиев Герганов
    11. Калоян Николаев Сухоруков
    12. Кристиан Димитров Гьошев
    13. Куман Рангелов Златански
    14. Мария Христова Атанасова
    15. Николай Руменов Кючуков
    16. Петя Йовкова Борисова
    17. Росица Ангелова Гавазова
    18. Росица Вескова Кичукова
    19. Соня Василева Кавърджиева
    20. Стайко Веселинов Танев
    21. Стелияна Димитрова Немцова
    22. Стефан Николов Цонев
    23. Сюрия Юсуф Дене
    24. Цеца Пенчева Бресковскa
    25. Юлия Желязкова Станковска-Ивановa

Приложение: Списък по смисъла на чл. 454, ал. 3 от ИК

Настоящото решение може да се бъде оспорвано в седмодневен срок от обявяването му пред Административен съд Пловдив

Председател: Дарина Цвяткова Тодорова

Секретар: Манка Васкова Бабаджанова

* Публикувано на 29.10.2019 в 17:15 часа

Календар

Решения

  • № 287-МИ / 14.11.2019

    относно: Прекратяване на правомощията и заличаване на избрани общински съветници, поради подадени заявления от кандидатите и обявяване за избрани, следващите от листата.

  • № 286-МИ / 07.11.2019

    относно: Заличаване на избрани общински съветници, поради подадени заявления от кандидатите и обявяване за избрани, следващите от листата.

  • № 285-МИ / 04.11.2019

    относно: Промяна на адреса и мястото на обявяване на решенията на Общинска избирателна комисия Пловдив

всички решения