Общинска избирателна комисия Пловдив


РЕШЕНИЕ
№ 166-МИ
Пловдив, 22.10.2019

ОТНОСНО: Утвърждаване на замени на членове в СИК от квотата на коалиция „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“ на територията на община Пловдив, област Пловдив при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

В Общинска избирателна комисия в Община Пловдив, област Пловдив е постъпило заявление с вх. № 153/21.10.2019г. от коалиция „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“ относно предложения за промени в състава на СИК в район „Централен“, район „Източен“, район „Западен“, район „Северен“, район „Южен“ и район „Тракия“. Към заявлението е приложено копие от пълномощно, издадено в полза на Донка Йорданова Танина, преупълномощена от Нина Ангелова Чавдарова, упълномощена от Корнелия Петрова Нинова в качеството й на представител на коалиция „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“.

Предложенията за замени в съставите на СИК на територията на община Пловдив са представени и подписани на хартиен носител, а така също са налични и на цифров такъв.

Предвид горното, както и на основание на чл. 87, ал.1, т.1 и т.5, във връзка с чл. 89, ал.1 от ИК, Общинска избирателна комисия в Община Пловдив, област Пловдив

РЕШИ:

  1. УТВЪРЖДАВА предложените от коалиция „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“ замени в състави на СИК, съгласно постъпилото заявление с вх. № 153/21.10.2019г., както следва:

Централен

162201019

член

Пенка Тодорова Николова

**********

Маруся Здравкова Щерева

**********

Централен

162201041

зам. председ.

Павел Иванов Щипков

**********

Гергана Георгиева Ришева

**********

Централен

162201073

член

Надя Стоянова Христова

**********

Илия Христов Христов

**********

Източен

162202010

председател

Марин Николов Николов

**********

Зойка Николова Ангелиева

**********

Източен

162202023

зам. председ.

Таня Иванова Мерджанова

**********

Катерина Вълчева Костадинова

**********

Източен

162202033

зам. председ.

Невена Иванова Николова

**********

Атанаска Георгиева Киркова

**********

Източен

162202035

зам. председ.

Юсеин Мохамед Юсеин

**********

Райна Еленова Атанасова

**********

Източен

162202044

председател

Даниела Стойчева Дойкова

**********

Златомир Росенов Дьовленски

**********

Източен

162202046

секретар

Зорислава Владимирова Павлова

**********

Иван Кирилов Павлов

**********

Западен

162203007

член

Светослава Светлозарова Стоянова

**********

Деница Светлозарова Стоянова

**********

Западен

162203041

секретар

Калинка Атанасова Митева 

**********

Филчо Димитров Неделев

**********

Западен

162203041

член

Филчо Димитров Неделев

**********

Калинка Атанасова Митева 

**********

Северен

162204001

член

Иванка Бориславова Паякова

**********

Галина Златева Динчева

**********

Северен

162204003

председател

Венета Минчева Цолева

**********

Маргарита Михайлова  Стоянова

**********

Северен

162204007

член

Тодор Енчев Котов

**********

Борислав Красимиров Ялъмов

**********

Северен

162204009

зам.председ.

Иван Стоянов Стоянов

**********

Димитър Антонов Михайлов

**********

Северен

162204010

секретар

Жорета Иванова Генева

**********

Людмил Тодоров Янков

**********

Северен

162204010

член

Румена Стоилова Хаджиева

**********

Златка Николова Чингелова

**********

Северен

162204011

член

Венета Иванова Дагова

**********

Георги Стоилов Нанков

**********

Северен

162204012

председател

Галина Златева Динчева

**********

Цонка Колева Ганева

**********

Северен

162204017

секретар

Цонка Колева Ганева

**********

Нанси Валентинова Чингелова

**********

Северен

162204017

член

Людмил Тодоров Янков

**********

Атанас Георгиев Пенков

**********

Северен

162204018

член

Десимир Николов Николов

**********

Албена Софрониева Илиева

**********

Северен

162204020

председател

Димитър Георгиев Динчев

**********

Костадин Стоянов Тодоров

**********

Северен

162204020

член

Васил Стоянов Василев

**********

Георги Иванов Михайлов

**********

Северен

162204021

член

Екатерина Славова Видоловска

**********

Илиас Адем Мюмюн

**********

Северен

162204046

член

Биляна Емануилова Попова

**********

Валя Илиева Гълева

**********

Северен

162204067

секретар

Тодора Генчева Джумерска

**********

Деан Ганев Ганев

**********

Северен

162204067

член

Деан Ганев Ганев

**********

Цветанка Михайлова Игнатова

**********

Северен

162204067

член

Огнян Петров Димитров

**********

Гергана Видева Костадинова

**********

Северен

162204068

член

Теменужка Йорданова Иванова

**********

Теменужка Колева Стаматова

**********

Северен

162204072

секретар

Сиса Добрева Михалева

**********

Иван Иванов Иванов

**********

Южен

162205002

член

Нели Димитрова Попова

**********

Зорка Андреева Добрева

**********

Южен

162205044

председател

Пепа Захариева Димитрова

**********

Янко Луков Русков

**********

Южен

162205049

член

Милена Митева Петкова

**********

Антония Йорданова Йорданова

**********

Южен

162205053

секретар

Станка Николова Нейчева

**********

Галина Ганчева Гавазова

**********

Южен

162205055

председател

Галина Ганчева Гавазова

**********

Станка Николова Нейчева

**********

Южен

162205075

член

Иван Димитров Иванов

**********

Невенка Любенова Ботева

**********

Южен

162205080

член

Цветана Запринова Спасова

**********

Пламен Недялков Недялков

**********

Тракия

162206038

член

Радка Желязкова Байрактарова

**********

Габриела Рангелова Сотирова

**********

Тракия

162206047

член

Михаела Георгиева Гергова - Кожухарова

**********

Бойка Ангелова Стоева

**********

Тракия

162206055

председател

Ваня Алексиева Козова

**********

Пенка Маркова Башлийска

**********

Тракия

162206055

член

Вълко Кирилов Вълков

**********

Ваня Алексиева Козова

**********

Тракия

162206067

член

Радка Пенева Стоева

**********

Валентина Тодорова Вълчева

**********

Тракия

162206069

член

Иван Иванов Иванов

**********

Райна Илиева Марзянова

**********

Тракия

162206071

член

Мирослав Николов Панов

**********

Георги Иванов Николаев

**********

 

  1. УТВЪРЖДАВА предложените от коалиция „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“ замени в състави на СИК, съгласно постъпилото заявление с вх. № 158/22.10.2019г., както следва:

 

 

Северен

162204002

член

Валентина Николова Колева

**********

Рангел Илиев Пенов

**********

Северен

162204005

член

Рангел Илиев Пенов

**********

Валентина Николова Колева

**********

Южен

162205001

член

Весела Николова Колева

**********

Анна Георгиева Попова

**********

Южен

162205002

председател

Ралица Стоянова Гърбучкова

**********

Анна Йозова Власева

**********

Южен

162205007

зам.-председ.

Надежда Кузманова Кузманова

**********

Нели Костадинова Гоцева

**********

 

  1. Издадените удостоверения на заменените членове на СИК се анулират.
  2. ИЗДАВА удостоверения на новоназначените членове на СИК.
  3. Указва на членовете на СИК, че при изпълнение на своите функции са длъжностни лица по смисъла на чл. 93, т. 1 от Наказателния кодекс.
  4. Указва на членовете на СИК, че при изпълнение на функциите си не могат да носят отличителни знаци на партии, коалиции от партии и инициативни комитети, както и да провеждат предизборна агитация.

Настоящото решение може да се бъде оспорвано в тридневен срок от обявяването му  пред Централната избирателна комисия.

Председател: Дарина Цвяткова Тодорова

Секретар: Манка Васкова Бабаджанова

* Публикувано на 23.10.2019 в 10:50 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    2627282930 

Решения

  • № 288-МИ / 21.10.2020

    относно: Прекратяване на правомощията и заличаване на избран общински съветници, поради подадено заявления от кандидата и обявяване за избран, следващият от листата.

  • № 287-МИ / 14.11.2019

    относно: Прекратяване на правомощията и заличаване на избрани общински съветници, поради подадени заявления от кандидатите и обявяване за избрани, следващите от листата.

  • № 286-МИ / 07.11.2019

    относно: Заличаване на избрани общински съветници, поради подадени заявления от кандидатите и обявяване за избрани, следващите от листата.

всички решения