Общинска избирателна комисия Пловдив


РЕШЕНИЕ
№ 135-МИ
Пловдив, 10.10.2019

ОТНОСНО: Определяне на избирателни секции за гласуване на избиратели с увредено зрение или със затруднения в придвижването на територията на община Пловдив при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

На основание чл. 87, ал. 1, т. 1 и т. 11, във връзка с чл. 10, ал. 1 от Изборния кодекс и в изпълнение на Решение № 953-МИ от 04.09.2019 г. на ЦИК, както и във връзка с постъпила с вх. № 80/05.10.2019 г. на ОИК Пловдив Заповед № 19ОА-2416/04.10.2019 г. на Кмета на Община Пловдив, Общинска избирателна комисия в Община Пловдив, област Пловдив

РЕШИ:

 

Определя избирателните секции за гласуване на избиратели с увредено зрение или със затруднения в придвижването на територията на община Пловдив при произвеждането на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г., както следва:

 

СПИСЪК НА ПОДХОДЯЩИТЕ ИЗБИРАТЕЛНИ СЕКЦИИ ПО ЧЛ. 10 ОТ ИК В РАЙОН „ЦЕНТРАЛЕН“

16

22

01

025

НХГ ”Цанко Лавренов“

ул. ”Янко Сакъзов” №2

16

22

01

029

ОУ ”д-р Петър Берон”

ул.”Ген.Д.Николаев” .№ 46

16

22

01

031

ОУ ”д-р Петър Берон”

ул.”Ген.Д.Николаев" № 46

16

22

01

045

СУ ”Цар Симеон Велики“

ул.”Лука Касъров” № 13

16

22

01

053

ОУ ”Душо Хаджидеков”

ул.”Антон Папазов” .N2 18

16

22

01

067

СУ „Паисий Хилендарски”

ул.”Родопи” № 48

16

22

01

068

СУ Паисий Хилендарски “

ул.”Родопи” № 48

16

22

01

075

ОУ “Душо Хаджидеков”

ул.”Богомил” № 32

16

22

01

081

ПГБТ

ул.”Иван Перпелиев” №2

16

22

01

085

СУ ”Л.Каравелов"- сграда 2

ул.”Мара Гидик” № 37

 

СПИСЪК НА ПОДХОДЯЩИТЕ ИЗБИРАТЕЛНИ СЕКЦИИ ПО ЧЛ. 10 ОТ ИК В РАЙОН „ИЗТОЧЕН“

код на област

код на община

код

на район

секция

местоположение/сграда

адрес

16

22

02

001

ОУ „ Димчо Дебелянов”

ул. „Ландос” №34

16

22

02

009

фоайе - общежитие на слепите

ул. ”Ландос” №24

16

22

02

010

СУ”Симон Боливар“

 

ул. ” Преспа“ №1

16

22

02

021

СУ “Найден Геров”

ул. Кемера” № 27

16

22

02

031

СУ ”Н. Геров”- начален курс

ул. ” Възход” № 26

16

22

02

038

НУ ”Кирил Нектариев”

ул. ” Правда” № 17

16

22

02

044

ОУ ”Пенчо Славейков”

ул. ”Батак” №57

16

22

02

054

ПГТ ”Гоце Делчев”

ул. ” Арх. К. Петков“ 1

16

22

02

060

ОУ ”Васил Левски”

ул. ” Ралица” №2

16

22

02

065

НУ ”Петко Рачев Славейков”

ул. ” Славянска” 82

             

 

СПИСЪК НА ПОДХОДЯЩИТЕ ИЗБИРАТЕЛНИ СЕКЦИИ ПО ЧЛ. 10 ОТ ИК

код на област

код на община

код на

район

Секция

местоположение/сграда

адрес

16

22

03

001

ОУ ”Елин Пелин“

ул. ”Ген. Колев“ №42

16

22

03

006

РЗИ

ул. ”Перущица” №1

16

22

03

007

ОУ ”Васил Петлешков”

бул. ”Пещерско шосе” № 131

16

22

03

015

СУ ”Св. Св. Кирил и Методий”

ул. ”Явор ” № 31

16

22

03

025

ОУ ” Драган Манчов”

ул. ”Чемшир” № 11

16

22

03

032

СУ ”Васил Левски“

бул. Шести септември“ №1

16

22

03

041

ОУ ” Тодор Каблешков”

ул. ”Елена” №6

16

22

03

047

ФИЛКАБ АД

ул. ”Коматевско шосе“ №92

                                                     

 

СПИСЪК НА ПОДХОДЯЩИТ ИЗБИРАТЕЛНИ СЕКЦИИ ПО ЧЛ. 10 ОТ ИК В РАЙОН „СЕВЕРЕН”

код на област

код на община

код па айон

секция

местоположение/сграда

 

адрес

16

22

04

002

Френска езикова гимназия

 

ул.”Вук Караджич” № 13А

16

22

04

069

ОУ „Панайот Волов“

 

ул.“Дилянка” № 29

16

22

04

066

СУ „П.К. Яворов”

 

бул. „Бългагия” .№ 136

16

22

04

027

ОУ „Райна Княгиня“

 

ул.”Полк. Сава Муткуров” №40

16

22

04

070

ОУ „Димитъ Димов“

 

ул. „Генерал Кутузов“ №2

16

22

04

043

НУ „Христо Ботев”

 

ул.”Зайчар” №7

16

22

04

072

пг кит

 

ул.”Никола Беловеждов” .№ 16

16

22

04

054

СУ „Христо Г. Данов“

 

ул.”Ален мак“ № 1

16

22

04

061

СУ „Никола Вапцаров”

 

ул.”Огражден” № 10

 

СПИСЪК НА ПОДХОДЯЩИТВ ИЗБИРАТЕЛНИ СЕКЦИИ ПО ЧЛ. 10 ОТ ИК В РАЙОН „ЮЖЕН“

код на област

код па

ОбЩШШ

код на айои

секция

местоположение/сграДа

адрес

16

22

05

001

СУ ”Братя Миладинови”

ул. „Тодо Александ ов” 14

16

22

05

007

СУ ”Бр. Миладинови”, малка

сграда

ул. „ДамеГ        60

16

22

05

016

НУ ”Кл. Охридски”

ул. „П илеп” 2

16

22

05

020

Медицински колеж

ул. „Б атя Бькстон” 120

16

22

05

024

ОУ ”Яне Сандански”

ул. „Кичево” 2

16

22

05

032

СУ ”Константин Величков”

ул. „Б та иево” 28

16

22

05

038

СУ ”Свети Константин Кирил Филосо ”-малка сграда

Ул. „Чорлу“ 20

16

22

05

042

СУ ”Свети Константин Кирил

Философ

ул. „Георги Кондолов” 44а

16

22

05

053

ОУ ” Димитър Талев“ — физ. салон

ул. „Кузман Шапкарев“ 1

16

22

05

071

ОУ”Стоян Михайловски”

ул. „Константин Геров” 45

16

22

05

087

Дом за стари хора

ул. „Коматевско шосе” 28

16

22

05

089

ОУ ”Захари Стоянов“ /кв.

Коматево"/

бул. „Коматевско шосе” 137

             

 

СПИСЪК НА ПОДХОДЯЩИТЕ ИЗБИРАТЕЛНИ СЕКЦИИ ПО ЧЛ. 10 ОТ ИК В РАЙОН „ТРАКИЯ“

код на област

код на община

код на район

секция

местоположение/сгрш)а

адрес

16

22

06

003

СУ ”Черноризец Храбър”

ЖК ” Тракия”, ул. Съедииение 9

16

     22

06

027

СУ ” Димитьр Матевски”

ЖК ”Тракия ”, ул. Съединение 26

16

22

06

040

СУ ”Св. Софроний Врачански”

ЖК ”Тракия ”, ул. Съединение 53

16

22

06

068

СУ ”Св. Седмочисленици”

ЖК ” Тракия”, ул. Съединение 81

  

Настоящото решение може да се бъде оспорвано в тридневен срок от обявяването му  пред Централната избирателна комисия.

Председател: Дарина Цвяткова Тодорова

Секретар: Манка Васкова Бабаджанова

* Публикувано на 10.10.2019 в 19:38 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    2627282930 

Решения

  • № 288-МИ / 21.10.2020

    относно: Прекратяване на правомощията и заличаване на избран общински съветници, поради подадено заявления от кандидата и обявяване за избран, следващият от листата.

  • № 287-МИ / 14.11.2019

    относно: Прекратяване на правомощията и заличаване на избрани общински съветници, поради подадени заявления от кандидатите и обявяване за избрани, следващите от листата.

  • № 286-МИ / 07.11.2019

    относно: Заличаване на избрани общински съветници, поради подадени заявления от кандидатите и обявяване за избрани, следващите от листата.

всички решения