Общинска избирателна комисия Пловдив


РЕШЕНИЕ
№ 129-МИ
Пловдив, 10.10.2019

ОТНОСНО: Утвърждаване на замени на членове в СИК от квотата на коалиция „ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ-НФСБ, АТАКА И ВМРО“ на територията на община Пловдив, област Пловдив при произвеждане на изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.

В Общинска избирателна комисия в Община Пловдив, област Пловдив е постъпило заявление с вх.№ 78/03.10.2019 г. от коалиция „ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ-НФСБ, АТАКА И ВМРО“ относно предложения за промени в състава на СИК в райони „Централен“, „Източен“, „Западен“, „Северен“, „Южен“ и „Тракия“. Към заявлението е приложено пълномощно на Максим Тодоров Петков, упълномощен от Валери Симеонов Симеонов в качеството му на представляващ коалиция „ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ-НФСБ, АТАКА И ВМРО“ пред ОИК.

Предложенията за замени в съставите на СИК на територията на община Пловдив са представени и подписани на хартиен носител, а така също са налични и на цифров такъв.

Предвид горното, както и на основание на чл. 87, ал.1, т.1 и т.5, във връзка с чл. 89, ал.1 от ИК, Общинска избирателна комисия в Община Пловдив, област Пловдив

РЕШИ:

  1. УТВЪРЖДАВА предложените от коалиция „ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ-НФСБ, АТАКА И ВМРО“ замени в състави на СИК, съгласно постъпилото заявление с вх. № 78/03.10.2019 г., както следва:

Район

Секция

Позиция

Име, презиме, фамилия на ЗАМЕСТВАН

ЕГН  на ЗАМЕСТВАН

Име, презиме, фамилия на ЗАМЕСТНИК

ЕГН  на ЗАМЕСТНИК

Централен

162201013

зам.председател

Димитрия Асенова Илиева

**********

София Йорданова Стоянова

**********

Централен

162201023

председател

Веселина-Алекзандър Благовест Дукова

**********

Марлена Иванова Божурина

**********

Централен

162201027

член

Тихомира Бориславова Трифонова

**********

Атанас Димитров Пилатов

**********

Централен

162201033

член

Анна Бориславова Минева

**********

Надежда Тошева Балтова

**********

 Централен

162201034

член

 Костадин Николаев Менков

**********

Антон Трендафилов Алексиев

**********

Централен

162201035

член

Виолета Костадинова Менкова

**********

Веселка Атанасова Костова

**********

Централен

162201043

зам.председател

Милен Любомиров Жеков

**********

Костадинка Рангелова Райкова

**********

Централен

162201045

член

Боряна Цонкова Йонкова

**********

Елена Петрова Белчева

**********

 Централен

162201046

зам.председател

Йорданка Георгиева Атанасова

**********

Димитър Великов Ангелов

**********

Централен

162201050

председател

Елена Иванова Линева

**********

Кристин Красимиров Карамфилов

**********

Централен

162201052

член

Елена Петрова Белчева

**********

Боряна Цонкова Йонкова

**********

Централен

162201061

председател

Михаил Димитров Кънев

**********

Виктория Валентинова Минчева

**********

Централен

162201065

секретар

Боянка Данаилова Назарова

**********

Марийка Георгиева Иванова

**********

Централен

162201091

член

Пенка Атанасова Дукова

**********

Иванка Николова Минкова

**********

Централен

162201094

председател

Йорданка Димитрова  Илиева

**********

Иван Цонев Събев

**********

Източен

162202001

член

Боян Евгениев Корвадинов

**********

Анджела Радоастинова Петлешка

**********

Източен

162202014

член

Атанас Иванов Селимов

**********

Мария Георгирва Костадинова

**********

Източен

162202022

секретар

Елена Костадинова Миткова

**********

Цветомира Найденова Христова

**********

Източен

162202024

секретар

Йордан Вълков Ковачев

**********

Елица Руменова Петрова

**********

Източен

162202026

зам.председател

Радка Делова Джугаланова

**********

Николай Александров Георгиев

**********

Източен

162202028

член

Трайко Трайков Дочев

**********

Оля Кръстева Кръстева

**********

Източен

162202031

член

Йорданка Василева Запранова

**********

Здравко Асенов Георгиев

**********

Източен

162202032

член

Анна Делчева Паскова

**********

Елена Андреева Звездова

**********

Източен

162202036

секретар

Павлина Тодорова Пръмова

**********

Радослав Илиев Димитров

**********

Източен

162202037

член

Оля Кръстева Кръстева

**********

Сунаи Аиков Давидков

**********

Източен

162202041

секретар

Иван Георгиев Плачков

**********

Златка Николова Станкова

**********

Източен

162202044

зам.председател

Антон Митков Митев

**********

Мария Ангелова Паламудова

**********

Източен

162202045

член

Иван Георгиев Атанасов

**********

Иван Васков Ангелов

**********

Източен

162202047

член

Недялка Василева Куманова

**********

Антония Дойчева Абгелова

**********

Източен

162202048

член

Борис Костадинов Миленчев

**********

Красимир Иванов Ангелов

**********

Източен

162202049

член

Лилия Петрова Петканска

**********

Асан Рамзиев Ясъмов

**********

Източен

162202051

председател

Васил Янков Михайлов

**********

Юсеин Мехмед Асан

**********

Източен

162202052

член

Ганка Желязкова Коева

**********

Тасин Юсеинов Асанов

**********

Източен

162202064

секретар

Росица Миткова Арабова

**********

Димитър Марчев Пейков

**********

Западен

162203015

член

Рангел Владимиров Сърнаков

**********

Александър Недялков Алексиев

**********

Западен

162203032

секретар

Стоянка Йорданова Косева

**********

Георги Петров Попов

**********

Западен

162203035

председател

Георги Петров Попов

**********

Елена Иванова Миранова

**********

Западен

162203047

член

Борис Дончев Дианов 

**********

Стоянка Ѝорданова Косева

**********

Северен

162204012

секретар

Запряна Стоименова Мечкарова

**********

Апостол Неделчев Божилов

**********

Северен

162204027

председател

Сийка Георгиева Папучарова

**********

Атанас Йорданов Петков

**********

Северен

162204047

секретар

Радиана Лалева Златанова

**********

Гергана Божидарова Дуванджиева

**********

Северен

162204058

член

Снежана Ангелова Артюхова

**********

Панайот Георгиев Аргилашки

**********

Южен

162205050

член

Минко Христов Данчев

**********

Красимира Петрова Тотева

**********

Южен

162205062

член

Иванка Василева Рангелова

**********

Красимира Петрова Прончева

**********

Южен

162205089

председател

Василка Ангелова Димитрова

**********

Дора Лавова Янкова

**********

Южен

162205090

член

Стефка Илиева Раева

**********

Иван Венциславов Янков

**********

Тракия

162206002

зам.председател

Елена Николова Вълчева

**********

Румен Дамянов Николов

**********

Тракия

162206005

член

Снежана Костадинова Даярска

**********

Дарина Аргирова Грънчарова

**********

Тракия

162206015

член

Руска Андонова Василева

**********

Славейка Талева Грънчаровска

**********

Тракия

162206018

член

Танчо Тонов Пирянков

**********

Валери Емилов Урумов

**********

Тракия

162206023

член

Мина Стоянова Тарева

**********

Славка Георгиева Гарова

**********

Тракия

162206027

член

Петко Йорданов Динов

**********

Николинка Вескова Крачева

**********

Тракия

162206038

председател

Дарко Горан Джорджевич

**********

Божидар Запрянов Попов

**********

Тракия

162206039

секретар

Дана Грозева Атанасова

**********

Пенка Иванова Филипова

**********

Тракия

162206043

член

Василка Николова Минева

**********

Таня Петкова Кавалова

**********

Тракия

162206048

зам.председател

Иван Рангелов Даярски

**********

Дана Грозева Атанасова

**********

Тракия

162206052

член

Димитър Трайков Узунов

**********

Василка Николова Минева

**********

Тракия

162206061

председател

Кръстина Йорданова Желязкова-Кринкова

**********

Цветелина Николаева Арабаджиева

**********

  1. Издадените удостоверения на заменените членове на СИК се анулират.
  2. ИЗДАВА удостоверения на новоназначените членове на СИК.
  3. Указва на членовете на СИК, че при изпълнение на своите функции са длъжностни лица по смисъла на чл. 93, т. 1 от Наказателния кодекс.
  4. Указва на членовете на СИК, че при изпълнение на функциите си не могат да носят отличителни знаци на партии, коалиции от партии и инициативни комитети, както и да провеждат предизборна агитация.

Настоящото решение може да се бъде оспорвано в тридневен срок от обявяването му  пред Централната избирателна комисия

Председател: Дарина Цвяткова Тодорова

Секретар: Манка Васкова Бабаджанова

* Публикувано на 10.10.2019 в 19:38 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    2627282930 

Решения

  • № 288-МИ / 21.10.2020

    относно: Прекратяване на правомощията и заличаване на избран общински съветници, поради подадено заявления от кандидата и обявяване за избран, следващият от листата.

  • № 287-МИ / 14.11.2019

    относно: Прекратяване на правомощията и заличаване на избрани общински съветници, поради подадени заявления от кандидатите и обявяване за избрани, следващите от листата.

  • № 286-МИ / 07.11.2019

    относно: Заличаване на избрани общински съветници, поради подадени заявления от кандидатите и обявяване за избрани, следващите от листата.

всички решения