Кмет на район

Централен

  • 13. Георги Петров Титюков
    КОАЛИЦИЯ КАУЗА ПЛОВДИВ
  • 19. Димитър Атанасов Джугаланов
    СЪЮЗ ЗА ПЛОВДИВ
  • 27. Янко Костов Буюклиев
    коалиция Ние, Гражданите
  • 43. Георги Василев Стаменов
    ПП ГЕРБ
  • 48. Гергана Николова Николова
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 51. Венцеслав Маринов Гаров
    ВОЛЯ
  • 52. Янко Ангелов Михайлов
    ПП ДОСТ
  • 55. Октай Шабан Чалъшкан
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Тодор Димитров Стоилов
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 60. Неждет Шаибов Яшаров
    ПП ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ
  • 64. ПАНКО ЕНЕВ ЕНЕВ
    ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ
  • 66. Веселка Петрова Христамян
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 67. Иван Георгиев Димов
    Местна коалиция „НФСБ (ВМРО-БНД)“

Източен

  • 13. ВЕЛИЗАР ВАСИЛИС ЦОЛАКИДИС
    КОАЛИЦИЯ КАУЗА ПЛОВДИВ
  • 19. Николай Иванов Киров
    СЪЮЗ ЗА ПЛОВДИВ
  • 43. Иван Василев Стоянов
    ПП ГЕРБ
  • 48. Костадин Иванов Пенов
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 49. Илия Николов Матаков
    Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“
  • 51. Георги Димитров Попов
    ВОЛЯ
  • 52. Осман Мехмедов Юсеинов
    ПП ДОСТ
  • 55. Жана Любомирова Папазова
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Йордан Василев Василев
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 60. Любомир Георгиев Мутафчиев
    ПП ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ
  • 66. Славка Димитрова Андреева
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 67. Павел Рангелов Милушев
    Местна коалиция „НФСБ (ВМРО-БНД)“

Западен

  • 13. ГЕОРГИ ДИМИТРОВ ГЕОРГИЕВ
    КОАЛИЦИЯ КАУЗА ПЛОВДИВ
  • 19. Красимира Иванова Тодорова
    СЪЮЗ ЗА ПЛОВДИВ
  • 27. Невен Димитров Митев
    коалиция Ние, Гражданите
  • 43. Димитър Петков Колев
    ПП ГЕРБ
  • 48. Симеон Валерий Петров
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 49. Иван Иванов Запрянов
    Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“
  • 51. Юрий Иванов Танев
    ВОЛЯ
  • 56. Десислава Георгиева Йорданова
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 66. Стефка Петрова Недевска
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 67. Десислава Генова Желязкова
    Местна коалиция „НФСБ (ВМРО-БНД)“

Северен

  • 13. РЕНИ СТЕФАНОВА СТЕФАНОВА
    КОАЛИЦИЯ КАУЗА ПЛОВДИВ
  • 19. Веселин Иванов Козарев
    СЪЮЗ ЗА ПЛОВДИВ
  • 27. Люба Христева Рачева
    коалиция Ние, Гражданите
  • 43. Стоян Василев Алексиев
    ПП ГЕРБ
  • 48. Емил Янков Янков
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 49. Борис Русев Вълев
    Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“
  • 51. Христо Димитров Джугалов
    ВОЛЯ
  • 55. Мустафа Рафетов Асанов
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Атанас Илиев Баташки
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 60. Корнелия Стоянова Юсеин
    ПП ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ
  • 64. МАГДАЛЕНА ДИМИТРОВА ГЪЛЪБОВА
    ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ
  • 66. Асен Иванов Костов
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 67. Станислав Костов Стратев
    Местна коалиция „НФСБ (ВМРО-БНД)“

Южен

  • 10. Любен Рангелов Апостолов
    ПП СВОБОДА
  • 13. ЕЛЕНА ПЕТРОВА ХРИСТЕВСКА
    КОАЛИЦИЯ КАУЗА ПЛОВДИВ
  • 19. Евелин Георгиев Парасков
    СЪЮЗ ЗА ПЛОВДИВ
  • 27. Павел Андонов Марлоков
    коалиция Ние, Гражданите
  • 43. Костадин Василев Язов
    ПП ГЕРБ
  • 47. Ралица Ангелова Шопова
    Християндемократическа партия на България
  • 48. Милена Михайлова Златичева
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 49. Илиян Емилов Велков
    Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“
  • 55. Есиме Исмаилова Фейзова-Мехмедова
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Ангел Стойчев Иванов
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 64. ВЕСЕЛИН ВАСИЛЕВ СТОЙКОВ
    ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ
  • 66. Владимир Бонов Славенски
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 67. Борислав Кръстев Инчев
    Местна коалиция „НФСБ (ВМРО-БНД)“

Тракия

  • 13. АНЕЛИЯ КИРИЛОВА КИРОВА
    КОАЛИЦИЯ КАУЗА ПЛОВДИВ
  • 19. Гергана Вътева Стоянова
    СЪЮЗ ЗА ПЛОВДИВ
  • 27. Катя Александрова Илиева
    коалиция Ние, Гражданите
  • 43. Костадин Димитров Димитров
    ПП ГЕРБ
  • 48. Траян Димитров Узунов
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 51. Миглена Минчева Илиева
    ВОЛЯ
  • 55. Камелия Танева Александрова
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Добромира Стефанова Тошева
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 60. Атанас Петров Янев
    ПП ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ
  • 66. Любина Тодорова Карамитева
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
  • 67. Апостол Енев Шопов
    Местна коалиция „НФСБ (ВМРО-БНД)“

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    2627282930 

Решения

  • № 288-МИ / 21.10.2020

    относно: Прекратяване на правомощията и заличаване на избран общински съветници, поради подадено заявления от кандидата и обявяване за избран, следващият от листата.

  • № 287-МИ / 14.11.2019

    относно: Прекратяване на правомощията и заличаване на избрани общински съветници, поради подадени заявления от кандидатите и обявяване за избрани, следващите от листата.

  • № 286-МИ / 07.11.2019

    относно: Заличаване на избрани общински съветници, поради подадени заявления от кандидатите и обявяване за избрани, следващите от листата.

всички решения